BAHÇEYE EKTİĞİ SU KABAĞI, ELEKTRİK TELLERİNE SARILIP ÜRÜN VERDİ

 Tarih: 20-11-2020 12:20:07
BAHÇEYE EKTİĞİ SU KABAĞI, ELEKTRİK TELLERİNE SARILIP ÜRÜN VERDİ

BAHÇEYE EKTİĞİ SU KABAĞI, ELEKTRİK TELLERİNE SARILIP ÜRÜN VERDİ

 

İbrahim UĞUR/(DHA) TOKATGUNDEM - Tokat’ın Erbaa ilçesinde emekli polis memuru Hüseyin Ocak'ın bahçeye ektiği su kabakları elektrik tellerine sarılarak büyüyüp ürün verdi.

 

İlçe merkezinde Gaziosmanpaşa Mahallesi Tekel Sokak’ta yaşayan emekli polis memuru Hüseyin Ocak (72) evinin bahçesine su kabağı ekti. Bitkinin evin bahçesine doğru büyümesi için uğraşan Ocak, Eylül ayında tedavi için Sivas’a gidip döndükten sonra su kabağının elektrik tellerine sarılarak büyüyerek ürün verdiğini gördü. Sokakta ampul gibi sarkan su kabakları, ilginç bir görüntü oluşturdu. 

 

Tedavi için Sivas’a gidip döndükten sonra bu manzara ile karşılaştığını ifade eden Hüseyin Ocak, "Bu sene ağacımın dibine bir su kabağı dikeyim istedim. Su kabağı büyüyünce bahçemin içine gelsin diye uğraştım. Tedaviye gittim Sivas’a, geldim ki benim su kabağı gitmiş. Güneşi de görünce güney tarafa doğru uzamış. O direklerde akım var. Çocuklar o tellere vuruyor. Kabağı almak istiyorlar. Tehlikeli olduğu için kimseyi yaklaştırmıyoruz" diye konuştu.

 

 

Etiketler
  Bu haber 133 defa okunmuştur.
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GENEL Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI