BAŞKAN EROĞLU: ÇOCUKLARIMIZIN HAYALLERİ, SEVİNÇLERİ HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR

 Tarih: 13-10-2020 16:39:51
BAŞKAN EROĞLU: ÇOCUKLARIMIZIN HAYALLERİ, SEVİNÇLERİ HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR

BAŞKAN EROĞLU: ÇOCUKLARIMIZIN HAYALLERİ, SEVİNÇLERİ HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR

 

Fatih YILMAZ/(DHA)TOKATGUNDEM - Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Karşıyaka Mahallesi'nde yapımı devam eden çocuk parkında incelemede bulundu. Eroğlu, en kısa sürede parkın tamamlanarak çocukların hizmetine açılacağının müjdesini verdi. 

 

2020 yılı başlarında düzenlenen 'Mahalle Buluşmaları' toplantıları ile mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini plan dâhilinde uygulamaya başlatan Başkan Eroğlu, Karşıyaka Mahallesi Geksi Caddesi 8'inci Sokak'ta bulunan boş alanın çocuk parkı yapılması için çalışmaların sürdüğünü belirtti. Karşıyaka Mahalle Muhtarı Turan Türk ve teknik ekibiyle birlikte Karşıyaka Mahallesi'nde incelemelerde bulunan Başkan Eroğlu, yapımına başlanılan park alanını ziyaret etti. Çocuk Parkıyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Eroğlu, en kısa sürede parkın tamamlanarak çocukların hizmetine açılacağının müjdesini verdi.

 

Başkan Eroğlu "Mahalle Buluşmaları toplantılarımızda aldığımız kararları plan dahilinde uygulamaya devam ediyoruz. Karşıyaka Mahallesi Geksi Caddesi 8'inci Sokak'taki boş alanın park yapılması için çocuklarımızın istek ve talepleri olmuştu. Bizler de onlar için güvenli parklar oluşturmaya devam ediyoruz. Bugün de çocuklarımızın bizden talebi doğrultusunda park alanımızı düzenlemeye başladık. Bu alana tam standartlara uygun halı saha yapacağız. Oyun gruplarımızı, spor aletlerimizi bu alanda konuşlandırarak parkımızı hazır hale getireceğiz. Çocuklarımızın hayalleri, sevinçleri, gülüşleri bizim için her şeyden önemlidir. Bölgemiz çocuklarına hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 

Karşıyaka Mahalle Muhtarı Turan Türk ise Başkan Eroğlu'na teşekkür ederek; "Mahalle sakinlerimizin ve özellikle çocuklarımızın talepleri doğrultusunda Başkanımız çalışmalarını sürdürüyor. Sokakta atıl durumda bulunan boş alanın çocuk parkı yapılması için çalışmalar başlatıldı. Çocuklarımız ve mahalle sakinlerimiz adına Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu'na ve ekibine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

 

Etiketler
  Bu haber 142 defa okunmuştur.
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GENEL Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI