Cengiz Güvercin Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Cengiz Güvercin Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı
 Tarih: 11-11-2018 15:20:29
Cengiz Güvercin Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

CENGİZ GÜVERCİN

ADAY ADAYLIK BAŞVURUŞUNU YAPTI

 

Mart 2019 yerel seçimler için Cengiz Güvercin Küçükçekmece belediye başkanlığı aday adaylığı başvurusunu AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanlığına yaptı.

 

Yerel seçimler yaklaşırken partilerin aday adaylığı sürecinin başlamasıyla birlikte siyaset arenası da ısınmaya başladı. Başarılı iş hayatının yanında sosyal yönüyle tanınan KSİAD Genel sekreteri Cengiz Güvercin Küçükçekmece belediye başkanlığı aday adaylığı için başvurusunu AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanlığına giderek yaptı. AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Mustafa Korkut’un odasına kalabalık bir grupla gelen Güvercin, AK parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Mustafa Korkut’a başvuru dosyasını teslim etti. İlçe binasında yapılan başvuruya Küçükçekmece halkının yoğun katılımının yanında, TOSİAD, KSİAD Başkanları ve yöneticileri, STK temsilcileri ile İş insanlarının katılımı gözlendi.

 

AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanlığında aday adaylığı için başvuru yapan Cengiz Güvercin, resmi ilk müracaatımı sizlerin huzurunuzda yapıyorum, Rabbim herkesin yolunu bahtını açık etsin. Kim güzel hizmet ederse Rabbim ona nasip etsin, memleket için, millet için, Küçükçekmece’ye hizmet için önümüzdeki yerel seçimlerde bende belediye başkanlığına aday adayıyım ve Korkut Başkanıma başvuru dosyamı teslim ettim hepimiz için hayırlı olsun dedi.

 

CENGİZ GÜVERCİN KİMDİR

1975 yılında Tokatlı ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. İlk, orta ve liseyi Eskişehir de tamamladı. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi sürekli eğitim merkezin de, Profesyonel yöneticilik eğitimi aldı. Aston Amerikan Üniversitesi Yüksek lisan. 2000 yılından beri çeşitli sağlık kuruluşlarında üst düzey yöneticilik yaptı. 2011 yılında Ak Parti Küçükçekmece ilçe yönetim kurulu üyesi ve ilçe başkan yardımcısı olarak görevini sürdürdü. Tokat Gündem Gazetesi, KSİAD Küçükçekmece Sanayici ve İşadamları Derneği, TOKGÖNÜL Derneği, TÜMTOKKON (Tokatlılar derneği),Erdemliler Platformu, Anadolu Birlik Konfederasyonu gibi birçok STK’ da görev yapan Cengiz Güvercin evli iki çocuk babasıdır.

Etiketler
  Bu haber 1693 defa okunmuştur.
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI