Tokat Ticaret Lisesi Mezunları Buluşuyor

Tokat Ticaret Lisesi Mezunları Buluşuyor
 Tarih: 28-12-2018 20:07:44   Güncelleme: 28-12-2018 20:35:44
Tokat Ticaret Lisesi Mezunları Buluşuyor

TOKAT TİCARET LİSESİ MEZUNLARI BULUŞUYOR

 

2018 yılı Kasım ayı içinde, Tokat Ticaret Lisesi mezunları, İstanbul başta olmak üzere birçok ilde yapılan toplantılar ile ilk kez bir araya geldiler. Komite Şubat ayında tekrar bir araya gelme kararı aldı.

 

Murat Güvercin TOKATGÜNDEM- Birincisini 4 Kasım 2018 Pazar günü, ikincisini 11 Aralık 2018 Salı günü İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Tokat’ta eş zamanlı yapılan toplantılar ile bir araya gelen, Tokat Ticaret Lisesi mezunları yaptıkları toplantı sonunda bir komite oluşturdular. Toplantıda, komite Başkanı Emine ( Koç ) Üzen olurken,  komite üyeleri ise Mehmet Kılıçaslan, Dürdane Tarun Öztürk, Kemal Bakır, Meral Çabuk ve İsmail Karaçam isimleri oldu. Komite üyeleri yaptığı toplantı sonunda aldığı kararla, okul dönemlerine ait fotoğraflar toplanmasına, Ticaret lisesinin okul Almanağı toplanmasına, 03 Şubat 2019 Pazar günü kahvaltı ile genel bir toplantı yapılmasına, Tokat Ticaret Meslek lisesinde okuyan başarılı öğrencilere burs temini yapılmasına, Tiyatro etkinlikleri ve gezi turları için belediye mekânlarının kullanılmasına, İş ihtiyacı olanların çocukları veya kendilerine destek verilmesine oy birliği ile karar alındı.

 

 2019 YILI BULUŞMA TARİHİ BELLİ OLDU

Komite adına, Tokat Gündem gazetemize bir açıklama da bulunan komite üyesi Meral Çabuk, Kasım ayında İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Tokatta yapılan toplantılardan kurulan komitemiz 03 Şubat 2019 Pazar günü, Tokat Ticaret Lisesi mezunları olarak İstanbul buluşması yapılmasına karar verdik, katılım sayısına göre yerimizi en kısa zamanda belirleyeceğiz, bu seferki buluşmaya öğretmenlerimiz katılmayacak olup mezunlarımız kendi kararlarını alacaktır. Şubat buluşması kahvaltı organizasyonu olarak yapılacağından gelecek olanların kişi sayısının gruptan bildirilmesi gerekmektedir diyen Çabuk Buluşma yer ve saati en kısa zamanda bildirilecektir diye söyledi.

 

Etiketler
  Bu haber 2255 defa okunmuştur.
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER MAGAZİN Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI