TUĞBA SUNGUROĞLU

TUĞBA SUNGUROĞLU
 Tarih: 30-06-2020 12:06:45
TUĞBA SUNGUROĞLU

TUĞBA SUNGUROĞLU

Tokatlı tanınmış kişiler (Kim kimdir)

TOKATGÜNDEM- Aslen Tokatlı olan Tuğba Sunguroğlu 1999 yılının Mayıs ayında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu 2004 senesinde ailesi ile birlikte Fransa Paris’e taşınmıştır.

Üniversite eğitimi döneminde oyunculuk hayallerinin de peşinden koşmuş Deniz Gamze Ergüven imzalı Mustang adlı sinema filminde Selma karakterini canlandırmıştır. Rol aldığı Mustang sinema filmi, Cannes Film Festivali ve Toronto Uluslararası Film Festivali’nin seçkilerine dahil edilmiş, aynı zamanda Fransa’nın 88. Akademi Ödüllerinin En İyi Yabancı Film Kategorisi için resmi aday gösterilmiştir. Son dönemlerde moda dünyasının da dikkatini çekmeyi başaran Tuğba Sunguroğlu kendi stilini, şehirli, sade ve rahat olarak tanımlamaktadır. Gotik ruhlu tasarımlara mesafeli olduğunu onun dışında keskin bir çizgisi olmadığını, yaşının da henüz çok genç olması sebebi ile olabildiğince değişik tarzlar denediğini belirtmiştir. İlham aldığı stil ikonları ise farklı jenerasyonların iki önemli ismi Kendall Jenner ve Kate Moss’tur.

Gelecek yıllarda kariyerini oyunculuk üzerine devam ettirmek istediğini belirten başarılı isim yaşantısını günümüzde Fransa Paris’te sürdürmektedir.

Etiketler
  Bu haber 291 defa okunmuştur.
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI